Obszary działania

Obszary działania

Prawo spółek

Zajmujemy się tym od lat. Rejestracje, projekty uchwał, zgromadzenia, przekształcenia, likwidacje oraz wszelkiego rodzaju pozostałe wsparcie prawne. Uwielbiamy Spółki i wszystko, co z nimi związane, dlatego też pomagamy kompleksowo w spółkowych zagadnieniach, od problemów administracyjnych, przez negocjacje, przygotowywanie i opiniowanie umów, aż po windykację dłużników.

Prawo własności przemysłowej

Tym również zajmujemy się tym od lat. Znaki towarowe rejestrujemy zarówno przez Urzędem Patentowym RP, jak i EUIPO. Nie tylko rejestrujemy, ale także bronimy. Mamy praktykę w postępowaniach sprzeciwowych, jak i postępowaniach spornych polegających, czy to na uchylaniu praw, czy też na skutecznej obronie przed takimi działaniami.

Prawo administracyjne

Rozwiązujemy problemy administracyjne osób prawnych i fizycznych, w szczególności poprzez przygotowanie opinii, pism procesowych, odwołań i innych środków zaskarżenia, reprezentowanie przed organami oraz przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Prawo mody

To jest nasza pasja. Wspieramy podmioty modowe, od projektantów, poprzez modelki, aż po międzynarodowe agencje.

Realizujemy takie projekty, jak Kodeks Etyki dla Branży odzieżowej i branż pokrewnych, Made in Poland, czy pierwszą polską książkę w tej tematyce, Paragrafy mody.

E-commerce

Tworzymy między innymi regulaminy sklepów internetowych, polityki prywatności, niezbędne formularze i umowy dotyczące prowadzenia działalności w sieci, za pośrednictwem aplikacji oraz stron internetowych, których audyty możemy przeprowadzić. Przygotowujemy całość niezbędnej dokumentacji.

Prawo autorskie

Pomagamy chronić twórczość i skutecznie reagować na jej nadużycia. Reprezentujemy w procesach cywilnych o odszkodowania i zadośćuczynienia oraz karnych wynikłych z naruszeń praw.

Prawo twórców internetowych

Wspieramy osoby pracujące w sieci. Udzielamy porad prawnych, negocjujemy warunki współpracy, reprezentujemy przed sądami oraz organami. Efektem działania w tym obszarze prawnym jest m.in. współautorstwo książki Prawo twórców internetowych.

Kompleksowa
obsługa firm

Lubimy naszych klientów i zależy nam na dobrej relacji oraz wzajemnym zadowoleniu.

Pomagamy w bieżącej działalności, proponując rozwiązania pojawiających się problemów. Reprezentujemy firmy w sporach z kontrahentami, przygotowujemy potrzebną dokumentację, opinie w wątpliwych kwestiach, informujemy o zmianach w prawie oraz zastępujemy w procesach.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.